Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook nem ismeri fel az...

Hunor5555 kérdése:

Notebook nem ismeri fel az usb fejhallgatót (mikrofonos) "? "

Figyelt kérdés

Hali!

A probléma az lenne, hogy pár napja vettem egy Spirit Of Game Elite H70 névre hallgató fejhallgatót és (egy USB csatlakozója van) a laptopom (asus fx504) nem ismeri fel.

Mit kellene csinálnom ?



2019. júl. 17. 15:13
 1/4 A kérdező kommentje:
még annyit hozzátennék, hogy először mikor bedugtam működött a hangkimenet és a mikrofon is, de mikor leszedtem hozzá a driver a spirit of gamer honlapjáról, azt írta ki hogy "device not detected (valami ilyesmi, hogy nem találja az eszközt). Utána letöröltem és továbbra sem működött :/
2019. júl. 17. 15:18
 2/4 anonim ***** válasza:
A windows hangbeállításaiban kell beállítani, vagy engedélyezni, ha le lenne tiltva.
2019. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ha minden igaz itt kellene engedélyezni csak hát nem jelenik meg. (be van dugva a fejhallgató eközben)

2019. júl. 17. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ablakon belül nyomj jobb klikket, és válaszd a letiltott eszközök megjelenítését !
2019. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!