Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A két alábbi linken 2 lévő...

A két alábbi linken 2 lévő ram között mi a különbség, mert árban különböznek de ugyanazt tudják a leírásban, melyik jobb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. júl. 17. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg még az a különbség, hogy az egyiket bele tudod rakni a te gépedbe, a másikat meg nem.


Ha mind a kettőt bele tudod rakni, akkor válaszd az olcsóbbat, úgyis mind a kettőt ugyanott rakják össze.

2019. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sebességben és időzítésben egyaránt megegyeznek. A különbség az, hogy a KCP-s sorozatszámú az egy úgynevezett "gyártóspecifikus" modul, ami azt jelenti, hogy tesztelve volt bizonyos rendszerekben, és a Kingston garantálja, hogy azokban a rendszerekben gond nélkül működni fog.


Ha az árukeresős oldalon a Termékleírás fülre kattintasz, akkor találni fogsz egy hosszú listát, amiben különböző gyártók különböző notebook modelljei vannak. Na, azokkal teljes mértékben kompatibilis.


A KVR-es nem ment át ilyen teszteken, tehát nincs garancia arra, hogy a te laptopoddal tudja hozni a gyári frekvenciát a gyári időzítésekkel.


Egy szó, mint száz: ha megtalálod a listában a laptopodat, akkor érdemesebb azt beszerezni, ha nem, akkor KVR.

2019. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A listában nem volt benne a laptopom típusa és ilyenre nem is gondoltam volna, szóval köszönöm a válaszokat.
2019. júl. 18. 09:27
 4/4 Shaddark ***** válasza:

Az egyik standard 64 a másik növelt sávszélességű 72 bites buszon dolgozik.

A KCP amolyan brand terméke a kingstonnak.

Én az olcsóbb standardot venném, szerintem, - bár tényleg gyorsabb a drágább a KVR de ezt sehol nem veszi észre az ember a teszt programok kivételével egy átlagos gépen.

2019. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!