Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezekert az alkatreszekert...

Ezekert az alkatreszekert mennyit kerhetek el?

Figyelt kérdés

AMD FX 6300 alap hutovel

asus m5a97 evo r2.0

12GB DDR3 Ram (tobb infot nem tudok rola)


tovabba kulon vagy egybe lenne erdemes eladni?


2019. júl. 17. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Reális hardverapros árak amik fent is vannak:

CPU 9-10 ezer

ram 11-12 ezer

lap 8-10 ezer


Egyben 30k ért szerintem elmehet.

2019. júl. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 nem kötözködésképp mondom de a DDR4 RAM árak olyan szinten a béka feneke alatt vannak hogy hihetetlen. 10 ezerért használtan egy 8+4GB-os ismeretlen memóriát kétlem hogy bárki is megvenné jelenleg. Konkrétan 16GB (2x8) 3200Mhz volt fent akciósan 23 ezerért, azt hittem a hajam eldobom mikor megláttam. Mivel korábban ugyan azt a RAM párt én még közel 70 ezerért vettem.
2019. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 mar ujonnan megkapod 23 ezerert ne viccelj. :)
2019. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Shaddark ***** válasza:

Teljes mindegy mennyi a DDR4, aki nem akar alaplapot + processzort is cserélni és ilyen kell a gépébe, az ha ramot szeretne bővíteni DDR3-at fog keresni és vásárolni.

Mivel ezek már nincsenek gyártásban ezért a régi ramok értéke reálisan magasabb lehet mint az újaké.

Kereslet / kínálat, ez dönti el mi mennyit ér.

2019. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!