Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kék képernyő hibát hogyan...

Kék képernyő hibát hogyan lehet megoldani, nem tudom lefuttatni a bővített memóriadiagnosztikát se, nem tudom megállapítani hogy hardver illesztőprogramhiba vagy memóriahiba, mindent próbáltam már szinte, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 18. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
darabokra kell szedni a gépet ..miközben ujra összerakod kiderül ,hogy mi nem okés..nem árt egy két kontroll alkatrész sem
2019. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az van hogy már nem egyszer szedtem szét, de ha legalább lefuttatná a memóriadiagnosztikát csak többet megtudnák.
2019. júl. 18. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Faxa gép lehet.. Az enyém még egyszer sem kékhalálozott, pedig már 5 éve használom.
2019. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a lemezről indítható, és futtatható hirrens boot cd-t azzal elég sok mindent lehet tesztelni,futtatni, és javítani is ha szükséges.


[link]

2019. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!