Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legolcsóbb számítógép alkatrés...

Legolcsóbb számítógép alkatrészeket honnan lehet rendelni?

Figyelt kérdés
Ipon.hu oldalt találtam eddig. Ennel van olcsóbb? Alza drágább pedig azt mondták még ott is jó áron vannak
2019. júl. 19. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hardveraprón olyan formáktól akik megveszik a nagykertől. Nekik nem kell boltot üzemben tartani, weboldalt megcsináltatni stb. Átlagban 5-10%al adják olcsóbban a cuccokat mint az árukeresőn lévő legolcsóbb ajánlat
2019. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha boltból veszed árukersőt használd ott meglátod melyik a legolcsóbb
2019. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Árukereső aztán ahol a legolcsóbb.


Annyi, hogy egy nagy, nevesebb bolt valószínűbb, hogy X év múlva is ott lesz, és tudod garanciáztatni a terméket. Bár sajnos azt látom, ha már garanciáztatni kell akkor az már régen rossz.

2019. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Használt, de újként eladott alkatrészben az ipon féle rablóbanda a legjobb.
2019. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez tényleg igaz az ipon-ról, mert mindenki ezt írogatja róluk? Nekem annyi tapasztalatom van velük, hogy egy videokártya gariztatásánál gyorsan, probléma nélkül jártak el.
2019. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
PCX vagy Compker
2019. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!