Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet, hogy a dvd/cd...

Mitől lehet, hogy a dvd/cd lejátszóm nem olvassa be a lemezeket?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves laptopom, nem sűrűn használom a dvd olvasóját, viszont mostanában ha behelyezem a lemezt, csak hangokat ad de nem csinál semmit.

Korábban hallottam olyat, hogy akár attól i tönkremehet az olvasó ha valaki alulról "nyomkodja", vagyis pl nem asztalon használja a gépet.


Kérem, aki tud segíteni, az írjon! köszi


2010. júl. 11. 14:49
 1/6 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy én mindig asztalon használom
2010. júl. 11. 14:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól elvileg semmi baja nem lehet, hogy asztalon használod, de nagy valószínűséggel tönkremehetett, de azért próbáld ki egy Linux Live CD-vel, ha azon beolvassa, akkor pedig az operációs rendszereddel van a baj.
2010. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De az a vicc, hogy alig használom, nem lehet hogy beporosodott? Mert elég érzékeny az ilyesmire úgy tudom.
2010. júl. 11. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod szétszedni, és egy alkoholos tisztítóruhával megtisztítani az olvasófejet, hátha az segít.
2010. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekem is ez a problémám. nekem is hangokat ad ki,de ha megnyitom a meghajtot,akkor üres a mappa.viszont én "nyomkodtam alulról" néhányszor,mert sokat pakolgattam ide-oda,de akkor valószínüleg igaz.amugy megoldottad már,ha igen hogyan?

előre is köszi a választ!

2010. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Aha, hát nem tudom mitől lehet ez.

Még nem oldottam meg, még egy hónap van asszem a garanciából viszont nem akarom odaadni a gépem hetekre, hogy elvigyék Pestre aztán kitudja mikor kapom vissza. Lehet elviszem egy másik szervízbe, vagy utána kérdezek. Még nem tudom.

2010. júl. 22. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!