Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok bejelentkezni...

Miért nem tudok bejelentkezni a Google fiókomba? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy kirakott mindkét fiókomból a laptopomon, és nem lehet újra bejelntkezni. Asztali gépen, és telefonon is be tudok, csak a laptopon nem enged be. Bedob a bejelentkező laphoz, beírom a jelszavam, és nem enged tovább, bármit csinálok. Próbáltam már más böngészőben is, többször újratelepítettem a Chrome-ot, a sütiket is töröltem, de nem akar beengedni.

Valami tipp?



2019. júl. 31. 21:21
 1/3 Mr. V. ***** válasza:

Tűzfal, vírusirtó, netán hosts fájl tilthat 1 címet, amit a bejelentkezéshez használ.

Próbáltad egyből gmail com címmel?

A rendszerről, használt vírusirtókról, tűzfalakról nem írtál, így nehéz konkrét választ adni, inkább csak találgatni lehet.

2019. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendszer-visszaállítás egy régebbi időpontra?
2019. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem vagyok egy nagy informatikai zseni, ezért nem is nagyon tudom ennél jobban részletezni a problémát:/ Már megpróbáltam az alaphelyzetbe állítást is, hátha, de félbeszakadt, két próbálkozásomnál is.
2019. júl. 31. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!