Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Üdv! Google fiókot szeretnék...

Sasa69 kérdése:

Üdv! Google fiókot szeretnék létrehozni Samsung Androidos mobilomon. A számítógépemen lévő gmailomat szeretném használni a telón és azzal bejelentkezni. Wifim van itthon azzal kapcsolódok a netre a mobilommal . Mi a következő, további lépés?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Playbőltelepíteni a gmail-t és belépni.


android hanyas? melyik típus?

2018. márc. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Barika11 ***** válasza:
Lényegében csak bejelentkezem a létező Gmail fiókoddal és magától szinkronizálni fogja.
2018. márc. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Samsung A5 , azt hittem , amikor kéri az emailem és a jelszavam , csak beírom a telóba és az a netről (wifimről) " leveszi " . Elküldtek az emailemre egy ellenörző kódot , azt is beírtam , de erre : jelentkezzen be egy másik címmel ....
2018. márc. 26. 11:37
 4/9 A kérdező kommentje:
a számítógépemen csináltam egy gmail fiókot és azzal próbáltam bejelentkezni .
2018. márc. 26. 11:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint a Gmailomon (számítógépem) létrehozott fiók nem használható a mobilomon Google fióknak ?
2018. márc. 26. 11:42
 6/9 Barika11 ***** válasza:
De használható esetleg rosszul lettek beírva a bejelentkezési adatok
2018. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha a számítógépemen már létezik Google fiók , azt miképp kell szinkronizálni a mobilommal ? Hátha valamit rosszul csináltam ....
2018. márc. 26. 14:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Samsung A5 (2016)
2018. márc. 26. 14:17
 9/9 anonim válasza:

Ahogy már korábban is írták.

Telepíted, ill. megnyitod a gmail-t.

Belépsz a felhasználói neveddel és a jelszavaddal, és ha nem írtad el, beenged.

Ez - szerintem - nem android verziószám függő.

Párhuzamosan lehetsz több eszközön is bejelentkezve, úgy hogy az sem jelenthet akadályt, ha már a gépen be vagy jelentkezve.

Az elírás a nagy mumus...

Azt a gondolatodat nem pontosan értem, h. a wifi-nek miért kellene automatikusan feldobnia az accountodat, pw.-ödet?

Még ha csak Te egyedül használod is, ez elég aggályos lenne adatbiztonsági szempontból.

Ergo, aki feltöri v. megtudja a wifi pw.-ödet, az be tudna lépni az e-mailedbe.

2018. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!