Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramm aktivitás?

Instagramm aktivitás?

Figyelt kérdés
Mért írja, hogy az egyik barátom 4órája volt utoljára aktív holott 1perce válaszolt nekem kommentben? Pedig nem állította át, hogy ne látszodjon mikor online
2019. aug. 1. 02:09
 1/2 anonim válasza:
Rosszul van megcsinalva az app. Valszeg attol is fugg mondjuk ilyenkor hogy milyen telefonja es androidja vagy iOS-e van az illetonek, ezert nem tudjak megcsinalni, nem tudjak optimizalni, hogy mindenkinek tokeletesen mukodjon. Nem tudsz mit csinalni nagyon vele, talan gyari visszaallitas? Vagy csak ujrainditod ilyenkor a telot? Ujra telepited az appot? Ezeket tudom javasolni
2019. aug. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első már megbocsáss, lehet hogy még kezdő vagy az informatikában de akkor tanulj még ne válaszolj! Ha meg nem vagy kezdő, hülye az biztos. Mi az hogy rosszul van megírva és nem tudják optimalizálni? Meg miért kapcsolgatná ki-be a telefonját a kérdező? Az újrarakásról meg ne is beszéljünk, az hülyeség... Viszont az instagram törlése és ujratelepítése nem teljesen rossz ötlet de szerintem nem oldaná meg.


Na mind1. Valószínű valami bug a kódban, ha igen hamarosan javítják a fejlesztők, ha nem, nehogy már bele akarj halni...

2019. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!