Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Diablo Torrenten mennyi idő...

Diablo Torrenten mennyi idő van a visszatöltésre, seedre?

Figyelt kérdés
2019. aug. 1. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Letöltést követő 48 óráról írnak, ahol az arány növekedésével csökken a seedkötelezettségi idő.
2019. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Az oldal szabályzata feketén fehéren leírja.

Nyílván mondjuk oda minimum tudni kéne olvasni, de ahogy látom neked csak az írás megy.

De akkor hogy olvasod el ezt pl ? :)

Na ugye, hogy ugye ?? Lilul már ?

2019. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én ezt nem találtam meg a szabályzatban!

Azt tudom hogy 48órát kell seedelni, de erre mennyi időm van?

Mert nem seedelhetem vissza 3év múlva, mert akkor már kiraktak.... más oldalakon 2-3 hónap vagy 1év van rá, de itt nem tidom mennyi

2019. aug. 2. 07:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Az oldalnak van saját seedkötelezettség-mérő menüje, ott látod valószínűleg. Vagy megnézed a fórumban hogy hányan kérdezték meg ezt ugyanazt, vagy te is megkérdezed. Még mindig ott tudják a legjobban, ahol ezt csinálják, és rögtön nekik címezheted ha valamit nem értesz.
2019. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az érdekelne hogy mennyi időn belül kell 48órát seedelni?
2019. aug. 2. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért írtam a "seedkötelezettség" nevű oldalt, mert ha az nCore mintájára működik, akkor tételesen le fogja torrentenként írna a hátralévő időt.

Vagy ha nem egyértelmű, megkérdezed a fórumon. Ott van minden előtted, hogy önállóan kiderítsd, azért nehogy már más kérdezze meg neked, hogy te mit akarsz.

2019. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg bármeddig. De ugye van egy max Slot, amit nem tudsz átlépni. Szóval ha nem seedelsz normálisan, akkor nem is tudsz letölteni. Így kénytelen leszel :)
2019. aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!