Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan oldal a YouTube-on...

Csakegyesely kérdése:

Van olyan oldal a YouTube-on kívül, ahova fel tudok tölteni bármilyen zenét?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok a neten olyan zene oldalt, ahova fel tudok tölteni privátba bármilyen zenét anélkül, hogy eltávolításra kerüljön a szerzői jog miatt, vagy ne sértsek szerzői jogot. Ha valaki tud erre valamilyen megoldást, szépen megkérem őt, hogy írja meg nekem.

2019. aug. 25. 14:07
 1/6 Mr. V. ***** válasza:

soundcloud ha 1 dalról van szó

mixcloud ha 1 mixről van szó

2019. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És filmeket sorozatokat hova lehetne feltölteni privátba YouTube-on kívül?
2019. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dropboxba vagy Google Drive-ba, ha későbbi meghallgatásra szánod. Ugyanúgy megosztható bárkivel, mint YouTube-on.
2019. aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Videa oldal arra megfelelő, de nem tudom pontosan összesen hány gigát enged fel. Szerintem az megéri.
2019. aug. 27. 16:04
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi, majd lehet megpróbálom


én olyan zene oldalra gondoltam, ahova teljes albumot fel lehet tölteni privátba, a SoundCloud-dal már próbálkoztam, de nem jártam sikerrel, mert néhány számot eltávolított a szerzői jog miatt, talán a Deezer, vagy a Spotify megtenné, de nem vagyok benne biztos, mert ott is rengeteg olyan szám van, amit nem lehet elérni az országban

2019. aug. 27. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Apple Music. Jobban mondva az ő kis társa, az iCloud Music Library. Százszámra töltöttem fel zenéket, amik nincsenek fent a streaming katalógusban.

Deezer is jó lehet. Ott böngészőn keresztül van rá lehetőség. Viszont Chromecasten és Airplayen nem küldheted ki a feltöltött MP3 számokat! Sőt, a lejátszás is összeomlik, ha MP3 található egy lejátszási listában amit szeretnél kiküldeni hangszóróra vagy tv-re.

Ez Apple Music-ban gördülékenyen működik. Csak a béta app még kissé bugos Androidon.



„És filmeket sorozatokat hova lehetne feltölteni privátba YouTube-on kívül?”


Felhőben tárolható, ha nem készítesz róla megosztható linket. Azonban, ha jobb megoldás kell, akkor Plexet is támogató seed szerver.

[link]

2019. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!