Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki tudja mi van a . Mayaclixfa...

Horváth Miklóske kérdése:

Ki tudja mi van a . Mayaclixfamily.com . Vel?

Figyelt kérdés
Ki tudja mi van a . Mayaclixfamily.com . Vel? 2 évig gyüjtögettem, ki akartam fizetteni .30 dollárból 16 ot akart adni, nem fizet nem fizet . Megkérdezem, azt mondják hogy fizessek be 10 dollárt . Mondom ez itt a hülyék klubja . Persze nem ezekkel a szavakkal . Erre kitiltottak . , persze nem az első .

#internet #ptc #tolvaj #csaló #mayaclix #internetes cslás #scam ...
2019. aug. 27. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
2 év alatt ezer helyről informálódhattál volna, hogy az ilyen PTC-netes munka-ingyen pénz mind átverés. 2 év alatt 30 dollárt visszaosztottad már órabérbe, hogy lásd mekkora balek vagy? Kijött 1 egész forintra a kereseted vajon?
2019. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

balek lennék , a többieknek szólok , hogy vigyázzanak , mert velem ez történt ... hidd el , ezer helyen tájékozódtam , nem volt sehol irva , hogy nem fizetnek...

mint mondottam párszor már belefutottam ilyenbe ....a többieket figyelmeztetem , hogy vigyázzanak , ja meg megirtam az összes kifizetőhelynek , meg rendőrségnek ... szóval lesz fogganatja , remélem

2019. aug. 28. 05:37
 3/3 A kérdező kommentje:
a válaszod igen hasznos volt , gyakorlatilag azon kivül hogy hülye vagyok semmit nem tudtam meg belőle , azt meg nélküled is tudtam ... egyébként meg nem vagyok hülye ... több 100 dollárt szedtek már ki a PTC -s oldalakból , tehát nem átverés ... félreinformálod az embereket , annak meg mi értelme van ???
2019. aug. 28. 05:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!