Hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérni a szüleimet hogy letölthessem az Instagrammot. Apukám azt mondta hogy meg kell kérdeznem, mert mindig tudni akarja mit csinálok a telefonomon. Hetente át is nézi. Én 12/l vagyok. Mielőtt mindenki szidni kezdene azért elmondom hogy magamról nem is nagyon posztolnék csak azért szeretném használni mert az osztálytársaim mindig arról beszélnek mi van Instagrammon, és én soha nemtudok semmit se mondani mert nekem nincs profilom. A válaszokat előre is köszönöm!

2018. ápr. 5. 14:43
 1/6 anonim válasza:
100%
Magyarázd el neki hogy emiatt kiközösítenek az osztálytársaid, akarva/akaratlanul, és biztosítsd hogy az Instagram profilodat is átnézheti, és ha hónapokon keresztül látni fogja hogy nincs oka aggódni, akkor biztosan meg fog majd bízni benned, és lassan elmaradnak majd az ellenőrzések. 😊
2018. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként nem közösítenek ki csak ilyen témáknál feszengek mert nem tudok mit mondani
2018. ápr. 5. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el apukádnak (ha nem tudja), hogy mi ez, és biztosítsd róla, hogy semmi olyat nem fogsz feltölteni, amibe ne egyezne bele. De mivel úgyis ellenőrzi, ezért ez nem is kérdés.
2018. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom ugyanazt elmondani harmadjára, mert ezeket elmondod engedni fogja, talán még azt mondd neki, hogy lehet privátba tenni fiókot, és akkor csak azok láthatják a bejegyzéseidet akiknek engeded, hogy bekövessenek.
2018. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. ápr. 6. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó olvasni, hogy apukád figyel erre és te is tiszteletben tartod, hogy nem vagy még elég idős ahhoz, hogy "felügyelet nélkül lófrál a neten". :)
2018. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!