Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Fiverr.com adathalász...

A Fiverr.com adathalász oldal, vagy csak simán átverős?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki mennyire ismeri, de én sikeresen lyukra futottam, olvastam hogy van ez a Fiverr.com ahol lehet fordítással meg ilyesmivel pénzt keresni, mondom de jó, regisztráltam, egy órát elszöszöltem minden adat kitöltésével, ehhez képest abszolút senki nem reagált rám, már azóta leesett hogy nagy átverés az egész. Az érdekelne, hogy ezek adatot is halásznak, vagy csak szimplán ilyen beetetős kamu oldal? Mert voltam olyan 'okos' hogy megadtam a rendes nevem, telefonom meg hasonlókat, és nem tudom mire számítsak, visszaélhetnek-e vele ilyesmi, vagy csak szimplán kamu és arra megy ki hogy sok időt elcseszd rá.

2019. szept. 18. 22:25
 1/4 anonim válasza:
100%
Semmi kamu nincs benne, én már szereztem munkát az oldalon keresztül. Azt viszont ne várd, hogy csak úgy a semmiből egyből lesz munkád.
2019. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem.
2019. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak videók, hogyan legyél vonzó kezdőként, és hogyan gyűjts jó referenciákat.
2020. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 GergelyFiverr válasza:

Nem átverés csak nagyon nagy a verseny illetve nem túl kiegyenlített mert több olyan csoport van fb-n 100k+ taggal amiben like (Save) illetbe review csere megy ezzel érik el, hogy a hirdetéseik előrébb sorolják.Ezekben a csoportokban nagyon aktívak az indiaiak, pakisztániak ezért van az, hogy bármire keresel rá fiverren biztos, hogy az első olal találatai ezekből az országokból kerülnek ki. Ma létrehoztam egy FB csoportot Magyarok számára, "Magyar Fiverr Közösség (like csere)" néven. Remélem sokan csatlakoztok és sikerül legalább egy kicsit csökkenteni ezeknek az országoknak

a dominanciáját.

2020. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!