Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha 100 000 Ft-nyi bitcoint...

Ha 100 000 Ft-nyi bitcoint akarok forintra váltani annak mi a legolcsóbb módja?   A sebesség nem számít, a biztonság igen. S hogy a legkevesebb bitoinért kapjam ezt a 100 000 Ft-ot.  t.

Figyelt kérdés
Az mindegy hogy az árfolyam megfelelőbb e vagy az esetleges kezelési költség vagy a FEE alacsony, csak a végeredmény számí
2019. szept. 22. 15:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
hát ha neked 30 000 Ft befektetéssel 60 000 profit kinyerése mlliomosságnak számít, akkor nagyobb a gond veled, mint gondoltam.
2019. szept. 22. 17:13
 12/24 anonim ***** válasza:
Pontosan
2019. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
elnézted a számokat 3 nullával, haver
2019. szept. 22. 17:18
 14/24 anonim ***** válasza:
Csak ha találsz valami balekot akimegveszi tőled. Ha részletesen utána olvasol akkor ez egy "egyirányú utca" nagyjából "piramisjáték" szerű a dolog. Nem igazán lehet visszaváltani valós pénzre (többek között ez az egyik probléma vele), mert ninc smögötte garancia. És még az sem "garancia" ha valaki azt mondja visszaváltja... Buktál 30 000 Ft-ot legközelebb okosabb leszel.
2019. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem miért irkálnak azok akik azt se tudják, mi az a bitcoin automata. Budapesten is van jó néhány, google a barátod, odamegyek beváltom és kész. A kérdés csak az van e módja megkerülni az 5% kezelési költséget hogy ne 95 ezret kapjak az egykori 30 ezremért hanem 100 ezret.
2019. szept. 22. 17:24
 16/24 A kérdező kommentje:
"És még az sem "garancia" ha valaki azt mondja visszaváltja." Ez olyan mint a szex. Nem mondani kell hanem csinálni.
2019. szept. 22. 17:25
 17/24 anonim ***** válasza:

Elég sokat emelkedne az oldal színvonala, ha proli irigy magyarok nem válaszolhatnának.

Az a baj, hogy nem nagyon maradna senki.

2019. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Számodra a legegyszerűbb mód a magyar nyelvű mrcoin lesz.

[link]


Nem is értem a többi válaszoló miért ír olyan témában amiről fogalmuk sincs. Természetesen kereskedelmi platformokon keresztül oda-vissza váltható a kripto és a fiat pénz.

2019. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
megtéveszt hogy néha van értelmes válasz, mindig azt hiszem, hogy rendszeresebb lesz
2019. szept. 22. 18:44
 20/24 A kérdező kommentje:
köszi ezt átnézem. igazából alkérdésem is lenne, mert nem hagyományos módon venném ki a 100 000 forintot, hanem Inlock-on keresztül 1 hónapos hitellel, s az érdekelne ennek mennyi lesz az összköltsége, hogy eldönthessem mekkora összeg megnyerésétől van értelme.De amíg csak trollok vannak ebbe nem akartam belebonyolódni. Szóval egy százezer forintos példán s egy hónapos futamidőn keresztül érdekelne az összköltség, valamint ha jól értettem meg akkor ott USDC-ben adják amit esetleg előbb át kell váltani a kedvező negyed százalékos binancen bitcoinra s onnan utalni arra amit írtál, majd visszafele ugyanez. Hacsak nem tudtok jobbat. Ezért nem mindegy van e még az az 5%-os költség vagy nincs.
2019. szept. 22. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!