Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen routert vegyek 20. 000...

Milyen routert vegyek 20. 000 ft. Alatt? Vagy ennyiért nincs is jó?

Figyelt kérdés

2019. szept. 25. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a tp-link archer c1200-at, a d-link dir825-öt és az asus ac57u-t tudom ajánlani, illetve ami még belefér az árba a d-link dir-853
2019. szept. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Olyat, amire val OpenWRT, DD-WRT és/vagy Tomato firmware. Ezek menthetők, a többi szemét.
2019. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Mi a célod vele? Nekem jó pár éve van egy tízen pár ezres Assus és az igényeimnek tökéletesen megfelel.
2019. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Shaddark ***** válasza:
100%

Zyxel, Asus.

Tplinket inkább ne :)


Otthonra én egy ZyXEL NBG6615 AC1200 MU-MIMO Dual-Band -ot vettem most, tud 802.11ac-t és az oculusomnak kell a sávszélesség.

17e.-be került.

Csak két hete használom mondjuk, de eddig hozza amit vártam tőle (4K játék és videó átvitel gépről eszközre lag nélkül).

USB nincs benne, - ha az is kellene mert mobil netet osztasz meg akkor ez nem lesz jó neked.

2019. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

ASUS RT-AC58U 7 ezerrel hosszabb ugyan, de megéri a felárat. 4 magos CPU van benne, rajta a sokoldalú AsusWRT firmware -el. Okosítható.


Amúgy a #2-nek tökéletesen igaza van. Nem árt ha egy router a gyári firmware -én kívül mást is elfogad. Most eltekintve a többcélúságtól, stabilitástól, és és hosszabb idejű támogatástól. Ha idő közben eladásra kerül a sor, sokkal kelendőbbek az okosítható routerek, tövább megőrzik értéküket is.

2019. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!