Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem enged a gmail fiókot...

Nem enged a gmail fiókot létrehozni, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok, régebbi facebook pályafutásomnak köszönhetően volt 30 gmail fiókom, ebből 1 volt az állandóan, napi szinten használt, többi jelentgetésekre volt létrehozva. Töröltem az összeset, mondván, hogy új életet kezdek és új facebook fiókot hoznék létre. Valamiért nem enged a google fiókot létrehozni, azt írja, mikor próbálnék létrehozni új fiókot, hogy: " NEM HOZHATÓ LÉTRE GMAIL FIÓK, PRÓBÁLJA ÚJRA KÉSŐBB "!


3 órája lettek törölve a jelentgetős accountok és előző fiókom is, közben próbálkoztam vagy 8 alkalommal 5 percenként, de ezt a hibaüzenetet kapom és semmi nem történik. Sajnos IP címet nem tudok szoftveresen változtatni Windows 10 alatt. Létezik, hogy IP alapján figyelve lennék a Google által, és ezzel az IP címmel már nem tudnék több gmail fiókot létrehozni? Próbálkoztam a böngésző cache törléssel és számítógép újraindítástól kezdve, a szoftveres IP cím megújításon át mindennel, de azóta se sikerült új gmail fiókot létrehozni. Megkérlek benneteket segítsetek!


Köszönöm előre is!



2019. okt. 30. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Böngészős proxyval próbáld meg, azzal biztos jó lesz.

Egyébként ja, előfordulhat hogy a túl sok fiók regisztrálás miatt csinálja ezt, bár nem tudok róla hogy lenne ilyen korlátozás.

Lehet hogy pár óra múlva már jó lesz.

2019. okt. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Hogyan tudnék böngészős proxyval regisztrálni? Sajnos analfabéta vagyok net téren informatikában. Google Chrome-ot használok.

Remélem igazad lesz, és pár óra múlva már jó lesz! :)

2019. okt. 30. 04:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele egy napot legalább. Nem biztos hogy érdemes mással próbálkozni, mert esetleg azt is érzékeli, valamint ott se enged, mert mások is próbálkoznak ilyennel és akkor meg a "az ön hálózatából túl sok kérés irányult szerverünk felé" lesz a hiba.
2019. okt. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Törlés után, ugyanazzal a névvel nem lehet többé létrehozni G-mail cimet : [link]


"Gmail-címét senki más nem tudja majd használni a jövőben."


Ha valamelyik törölt e-mailt szeretnéd visszaállitani, megpróbálhatod, hátha még sikerül : [link] #recover-gmail


Sok sikert. Üdv.

2019. okt. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, várni kellett csak egy órát vele, utána sikerült!
2019. okt. 30. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!