Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes még egy Google fiókot...

Érdemes még egy Google fiókot létrehozni?

Figyelt kérdés

Nekem van egy Google fiókom amivel a YouTube-ra töltöm fel a videókat.

Azon gondolkoztam hogy kellene még egy Google fiók hogy ne kelljen egyfolytában azokaz az e-maileket kapnom hogy ilyen komment olyan szív stb.

Csak hát egy Google fiókot karban is kell tartani és nekem erre csak napi 3-4 órám lenne.

Szerintetek megéri még egy Google fiókot létrehozni?



2018. nov. 30. 20:51
 1/2 Derwer ***** válasza:
Egy levél szűrő picit elegánsabb megoldás lenne...
2018. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ahogy #1-es írta, ismerkedj meg a Google levélszűrőjének beállításaival.


állítsd be, hogy a téged nem érdeklő leveleket vagy mindet törölje, vagy praktikusabb lehet, ha megfelelő szempontok szerint szortírozva félreteszi neked egy erre fenntartott mappába, hogy ha mégis kellene, akkor megtaláld őket, de ne legyen olyan átláthatatlan tőle az inboxod.


pl. a szivecskéket talán lehet törölni is, ha nem érdekelnek, de a kommenteket azért legalább időnként érdemes lehet átnézni, vagy nem árt, ha keresésre megtalálod, ha kellene.


egyébként szerintem a YouTube-nál is be lehet állítani, hogy miről kapj értesítést és miről ne...

2018. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!