Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayes eladó nem adja vissza...

Ebayes eladó nem adja vissza a termék árát, amit soha nem kaotam meg, ilyenkor mi van, ha a refund sem használ és nem válaszol?

Figyelt kérdés

2 hónapig vártam rá. Viszont a tracking szerint valamikor megakadt agusztustusban Kínában az elosztóban és azóta se kép, se hang.


Írtam neki egyszer, nem használt, be akarta magyarázni, hogy biztos rossz címet adtam meg. Indítottam refundot. Ott egyszer megint írta, hogy rossz címet adhattam meg, ellenőrizzük. Mondtam, hogy jó a cím, mint már írtam, adja vissza az árát. Akkor azt írta, hogy biztos rossz volt az időjárás, meg ellenőrizzem a helyi postán. De a magyar posta adatbázisába nem került bele, sosem járt Magyarországon, nincs adat róla.. Meg is írtam neki és azt is, hogy valszeg sose kapom meg, ezért kérek full refundot.


Azóta nem válaszol semmit.


2019. szept. 21. 21:17
 1/8 A kérdező kommentje:

Eddig egyszer nem kaptam meg. Indítottam refundot, azonnal elfogadta, semmit nem kötekedett vagy írt és pár nap múpva vissza is került hozzám a pénz.


Most, ha egyszer soha nem kaptam meg. Esély sincs rá, hogy a határidő után valamikor is megkerüljön. Minden nyomkövetés azt írja, hogy nincs adat, error, valami probléma akadt a szállítás során, vegyem fel a kapcaolatot az eladóba. Utolsó adat az elosztó Chinaban, de Mo-ra nem jött meg, elnyelte a föld.

2019. szept. 21. 21:21
 2/8 anonim ***** válasza:
PayPal?
2019. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Esküszöm, soha nem rendelek onnan többet. Most nem hibás termékről van szó, vagy vissza akarom szerezni az árát. Egyszerűen nem kaptam meg, ez nem egyértelmű?

Ha felajánlja, hogy küldene másikat, akkor se érdekelne, már vettem, meg mi a garancia, hogy megérkezik.


Azt hittem, ilyenkor nem kérdés, hogy vissza KELL adnia.

2019. szept. 21. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Hivatalos refund igenyt beküldted az ebaynek? Paypallal fizettél?
2019. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, elküldtem, miután nem jutottunk semmire, oda írogatja ezeket. Igen, pay pallel.


Ott is vissza lehet kérni? Ezt nem tudtam. Egyszer volt ilyen, de ott megkértem a refundot és nem kötekedett. De van tracking number, ő is láthatja, hogy elveszett a csomag, be sem tette a lábát az országba.

2019. szept. 21. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Claim-è kell alakítani a refund igényt...
2019. szept. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogyan kell? 18-án indítottam.
2019. szept. 22. 09:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem is nagy értékű, nem értem, mire jó neki.
2019. szept. 22. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!