Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Várjak a csomagomra, vagy kérjek refundot?

Angliából rendeltem csomagot máj. 23-án az eBay-en keresztül. Az „estimated delivery” határideje jún. 1-je volt, de még mindig nem érkezett semmi. Ráadásul a csomag nyomkövetése sem működik, és az eladótól sem kaptam üzenetet, hogy késne a termék. Várjak még néhány napot, vagy kérjem vissza a pénzemet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: eBay, Anglia, rendelés, pénz csomag, termék, refund

jún. 4. 17:44  Privát üzenet  

A válaszok

Még korai lenne.

Hol próbáltad a nyomkövetést? A Magyar Posta weboldalán nem érdemes, mert a Royal Mailes regisztrált küldeményeket a GLS hozza ki.

[link]

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 4. 18:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A 17track nevű alkalmazáson belül, meg az ebay appban próbáltam, de egyikkel sem jártam sikerrel, csak annyit ír ki, hogy „szállítás alatt”, több infót nem. Kipróbáltam a linket is, amit küldtél, de az sem működik.

# 2/4Időpont jún. 4. 18:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyébként ezt nem a Royal Mail szállítja, hanem a Pitney Bows, mivel a Global Shopping Programme keretén belül kerül kiszállítása.

# 3/4Időpont jún. 4. 19:34 Privát üzenet

Írtál az eladónak, hogy hahó hol a cuccom, a tracking meg nem működik? Ha igen és nem válaszolt, akkor hajrá, kérd vissza a pénzedet.

Először a vevővel beszéld meg.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 24. 23:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyit fogok még fizetni az Amerikából érkező DHL csomagomra? (áfa)
Ha vásárlást követően tévedésből küld nekem refundot egy cég, követelheti hogy újra fizessem be amit tévesen viszautalt nekem?
Paypalen kaptam egy refundot ami szerintem nem jogos, meg is indokoltam, mennyi esélyem van hogy ne a vevőnek adjon igazat a Paypal?
Ebayen hol kell refundot kérni?
Kaptam Refundot paypalon. A historyban megjelenik, a balance-ban nem. A bankkártyámmal van összecsatolva, illetve nem a paypal árfolyamot használom, hanem a bankomét. Hétfő óta...
Ebayen full refundot kaptam mert nem jott meg a termek. Hogyan tudom a kapott penzt paypalrol a szamlamra tenni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!