Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A már meglátogatott linkek...

A már meglátogatott linkek címének színét liláról hogyan lehet a kéktől elütőbb színre átállítani programozás nélkül a Google kereső oldalán? És ugyanezt a weboldalakon belül? Egy idő után elfárad a szemem és nem érzékelem a különbséget.

Figyelt kérdés

#Google linkek #linkek színe #linkek színének átállítása #meglátogatott linkek színének átállítása
2019. nov. 2. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A böngésződ beállításai között
2019. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem találom annak az elérési útvonalát. Beállítások után a Chrome-ban végignéztem a lehetőségeket, lehet hogy elkerülte a figyelmemet, de nem találtam. A Firefox-szal ugyanitt tartok. Ha lehet, elérési út mi lehet?
2019. nov. 3. 02:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Firefox: Beállt -> General (felső fogaskerék ) -> Fonts and Colors, és ott van egy Colors gomb, ott tudod változtatni.
2019. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végigmentem, beállítottam egy színt, ha egy idegen nyelvi oldal fordítására linkelek, akkor a fordítás szó a betöltés alatt az általam kiválasztott színre vált, de ha bármelyik linkbe belemegyek, visszalépve ugyanúgy a lila szín marad a látogatott link betűinek a színe.

Nem tudom mi értelme van a Színek nevű beállításnak, ha valójában nem működik.

Szöveg - fekete, háttér - fehér

Hivatkozás színei

Nem látogatott hivatkozások - kék

Látogatott hivatkozások - piros

Nem lettek pirosak a látogatott hivatkozás betűi.

A böngészőjét a szervezete kezeli. Ezt találtam a keresőkérdés beírása után, gondolom kezelik, azért nem ér semmít a menűpont.

Még erre ha lehet, kérek választ.

2019. nov. 3. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!