Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Www. Onlinepenztarca.hu...

Johny85 kérdése:

Www. Onlinepenztarca.hu weboldal mennyire fedi a valóságot? REndelt már valaki kedvezményel?

Figyelt kérdés
onlinepenztarca.hu , weboldal , pénz , webshop , webáruház

2019. nov. 5. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnik túl megbízhatónak, ráadásul nem hiszem hogy az onlinePénztárcát elfogadó oldalakon valaha is vásárolnál.

[link]

2019. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy megtévesztő, lehúzó oldal.

Én most szeretnék venni autós kamerát. És mivel szinte hetente küld az oldal egy levelet, hogy újabb x100 ft-al "kamatozott" az online pénztárcám, rákerestem hát milyen árakon árulják a kamerákat és mi különös, a velük szerződött kereskedők 5-8.000 ft-al, esetenként még ennél is drágábban árulják a termékeiket.


Szóval becsábítanak ezzel a bullshittel, hogy van x ezer ft a pénztárcádban és kiderül, hogy még ezzel a "busás" kedvezménnyel együtt is jóval drágábban veszed meg a kiszemelt cuccot, mint amennyiért máshol árulják.

Még szerencse, hogy létezik az árukereső.

2020. febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nem mindenben drágák a partner oldalak. De tény és való, hogy vannak drága részei. Én laptopot vettem így elég olcsón, és kaptam 9 ezer forintot mellé még, és mondom a laptop sem volt drága.

Szóval fogd fel úgy, hogy ez is egy lehetőség, és ha jó az ár, akkor élni kell vele. Ha pedig nem jó az ár, akkor hagyni kell a fenébe.

2021. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kosh1983 válasza:
Ez a bullshit, arra jó, hogy vannak olyan cégek akiket le tudnak húzni ezzel a totál idiótasággal, a sok ökör meg be is dől nekik. Másra nem jó, csak, hogy a saját zsebüket megtömjék... no komment.
2023. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kosh1983 válasza:
Arra jó, hogy cégeket lehúzzanak a picsába. Full baromság az egész. A cégek a pénzükért nem kapnak egy kalap szart sem.
2023. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Csatlakozó cégként:

- Fizetned kell a vaskos havi díjat azért, hogy utána még kedvezményt is adj azoknak a vevőknek, akiket a drága hirdetéssel nagy nehezen az oldaladra terelsz, ráadásként ezek a vevők nem nálad lesznek hírlevél feliratkozók, hanem az adott cégnél, így még azért is fizethetsz, hogy a saját vevőidnek hírlevelet küldhess ki.

- Vevőként: A partnerek java része csalódást fog okozni az árral, pont a fentiek miatt, hiszen a webáruházak üzemeltetőinek ez az egész brutális plusz költséget jelent. Így az egésznek pont a lényege vész oda.

febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!