Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Ha két kamu fész profilom tiltották, meg kiírták, hogy "gyanús tevékenység"? Akkor azokkal a profilokkal mi lesz? Törlik, vagy úgyhagyják?

Az egyik nem is volt kamu amúgy, csak nem valódi nevem adtam meg. Ott 4x küldtem képet magamról, mégis letiltott. Ötödszörre nem próbálkoztam. Bár mondjuk nem értem mi bajuk volt, ha 4 képküldés után is tiltottak. Szinte nem is használtam.

Ezekből lehet "bajom"?

Vagy aktiválják?

Nem erősítettem meg a személyazonosságom.

Keress kérdéseket hasonló témában: Facebook

nov. 9. 11:15  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyanús tevékenység miatt zárolták a fb fiókomat, meddig tart a zárolás?
Mást is kitilt a facebook gyanús tevékenység cím alatt?
Van olyan politikus akinek nincs gyanús tevékenység a múltjában?
Nem tudok belépni a Facebookba? Gyanús fiók tevékenység?
Gyanus! Facebookozok! Volt már olyan valakivel, hogy a face értesítéseket kezdett kuldozgetni miközben ki voltál jelentkezve?
Snapchaten akartam újra regisztrálni, mikor beütöm a telefonszámom kiírja, hogy gyanus tevékenység miatt nem lehet megerősiteni a telefonszámot pedig elötte fennt voltam 1 napot...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!