Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gearbest Hong Kong raktárról...

Magic___ kérdése:

Gearbest Hong Kong raktárról vélemények?

Figyelt kérdés

Gearbestrôl szeretnék rendelni, de csak Hong Kongi raktár van megadva :/


Elvileg ha Priority Line al rendelem akkor VÁM éd ÁFA mentes. Ez igaz?



2019. nov. 13. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel EU-n kívüli országból rendelsz, cégtől, ezért akkor lesz vám- és áfa-mentes ha a termék 22 euró alatti értékű:

[link]

2019. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
100 eur felett vqn, de olvastam valami olyat, hogy Priority Line on keresztül teljesen ingyenes
2019. nov. 13. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint:

* [link]

* [link]

létezik kivétel - feltehetőleg egy európai raktár közbeiktatásával megoldják, hogy Neked ne kelljen külön vámot fizetni - de ez - ahogy írják is - nem 100%-os.

2019. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De amit nekem írt az sima Priority Line (Az nem szerepel egyik cikkben sem), nem EU Priority Line
2019. nov. 13. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:

100%-os.:)


Nem fogják elkapni. Én a holland postát választottam ki szállitásnál.

Ott pl az történik,hogy kinából angliába megy, ott szépen átcsomagolják, hogy ne legyen róla infó hogy kinából van. Továbbitják a holland postának, onnan magyar posta..aztán megkapod.


Kb 2hónapja érkezett meg a telefonom (xiaomi mi 9t).


amikor a vámnál volt, felhívtam az ügyfélszólgálatot, hogy javítsák ki a címet mert béna voltam és elírtam. Mondta, hogy úgy is vámolva lesz, aztán a navos papíron majd megadom a megfelelő címet. Mondtam, hogy nem lesz. Ő azt mondta hogy de, látja a trackingból hogy kinából jött.


3 nap után a postás hívott, hogy van e otthon valaki.:)

2019. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy hány ft értékű a csomagot. ha huszonakárhány felett vna és vámköteles lenne akkor eu prority, vagy netherlandot válazd. de én inkább a hollandot ajánlom, mert a másik esetén elszoktak tünni csomagok szállitó álltal.
2019. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszi mindenkinek :) Amúgy végül megtaláltam én is :D Kiderült hogy a terméklapon nem az összes módot írják:p
2019. nov. 13. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!