Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az én hálózatomban van a hiba?

Az én hálózatomban van a hiba?

Figyelt kérdés
Napok óta egyre rosszabb az internet kapcsolat. Játékoknál főként jelentkezik a packet loss jelenség de már egyszerű videó nézés is kezd kihívás lenni. Pingelésnél is előjön a probléma winmtr használatánál 3 hop is 100% loss-t mutat. Mivel az első 2 ha jól tudom a router és a gép, majd pedig a router és a switch között van és a harmadik az ami már veszteséges, így gondolom nem saját hálózaton belül van a probléma hanem valami man állhat a háttérben. Csak mert ha így van akkor a szolgáltató elég gáz mert többszöri telefonhívásra is azt mondták ők nem látnak hibát. (Amúgy egy asus RT-AC1200G+-em van, minden le van frissítve így nem lehet az a hiba.)
2019. nov. 15. 10:48
 1/1 Fsms ***** válasza:

szia,

A gépedet egy hálózati kábelel direkt módon kapcsold össze a routerrel. itt nézd meg mit mutat a latency és a sávszélesség. ha itt is rossz akkor és a szolgáltatónak tényleg igaza van akkor a routered a rossz. Ezután sajnos egyesével kell azt eljátszanod a passzív / aktív eszközeidre...

2019. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!