Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon a kapcsolati...

Facebookon a kapcsolati státuszba, "kapcsolatba vele" állapotba bármelyik ismerősömet beállíthatom vagy kell hozzá a másik fél engedélye is?

Figyelt kérdés
A lényeg, h ha bejelölök valakit, hogy kapcsolatba vagyok vele gondolom arról ő is értesítést fog kapni. Tud ellene bármit tenni, hogy ne fogadja el, hogy mások ne lássák egy felhasználó önkényes döntését, tudja töröltetni?

2019. nov. 18. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ezzel akarsz a barátok előtt villogni? Nagyon szánalmas ötlet.
2019. nov. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Kirakhatod viszont ő meg szétalázhat alatta kommentben. Döntsd el megéri-e :-D
2019. nov. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először kap egy értesítést, ha jóváhagyja, csak utána jelenik meg. Szerencsére. ;D

Most képzeld el: ha nem így működne, és téged jelölhetne be akárki... Mit szólnál hozzá?

2019. nov. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

lehet kicsit pontatlan voltam..sajnos ez velem történt meg, az én barátnőmet jelölte vki.. csak nem vagyok facebook tag, nem tudom hogy működik, ezért kértem információt

de köszi most már mindent tudok

2019. nov. 18. 07:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ebben az esetben megcsal.
2019. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Bocsánat, akkor értem a szitut, és sajnálom.
2019. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
LOL, csak akkor jelenik meg, ha elfogadja.
2019. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd elfogadta egy másik csávó kapcsolati jelölését akkor van egy rossz hírem....
2019. dec. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!