Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-link Ac,900-as tipusú...

TP-link Ac,900-as tipusú router mennyire erős szerintetek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 18. 21:54
 1/6 SIDLER22 ***** válasza:
Mihez képest mennyire erős? És mire kell egyáltalán? Tud 5 GHz-et igen, de annak is meg vannak az előnyei és a hátrányai.
2019. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Moondjuk 60-as vályogfalhoz képest, szomszéd szobába mennyire tudja jól átvinni a jelet 2,4 ghz-en?
2019. nov. 19. 14:47
 3/6 SIDLER22 ***** válasza:

2,4 GHz-et még talán át tud vinni. 5-öt már biztos nem olyan jól és egyébként nem is szükséges. Magyarországon szerintem akinek nincsenek speciális hálózaton belüli sebesség igényei, annak fölösleges gigabites routert vennie. Szerintem egy ennél kisebb router is elég.

Magyarul a neted nem lesz attól jobb, hogy a routerednek nagyobb a sávszélessége mint a netcsomagodé.

2019. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Moon_Walker ***** válasza:
vályogfalra simán jó. a wifi-t a vasbeton öli meg, és ha sok a szomszéd, akik ugyanazon a csatornán nyomakodnak, mert bas**ztak átállítani a gyári beállítást a routeren.
2019. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hálistennek csak egy szomszedom van, de azoknak nincsen internetcsomaguk, a 2,4 ghz-et hasznalom es amire nekem kell arra megfelelő, 2 szobaba atviszi a jelet.
2019. nov. 28. 09:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert hogy tegnap lett beuzemelve, es ezt a 2 hekyseget szepen befogja
2019. nov. 28. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!