Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Emagon 15"-os ASUS laptop 39...

Emagon 15"-os ASUS laptop 39 ezerért, mi lehet a buktató? Black Friday. Talán nem is lesz belőle?

Figyelt kérdés

4 GB/500 GB, de igazából mindegy is, mert netezni bármelyik megfelel. Viszont a legolcsóbbak is 2x ennyibe kerülnek.

mindenhol azt látom, hallom, tapasztalom, hogy a black friday mekkora átverés, előtte felárazzák a terméket, stb.

De laptopot sehol nem kapni 40 ezerért, szóval arra gondolok, hogy egyáltalán nem lesz rendelhető.

Mondjatok valami okosat, én eddig nem black friday-oztam.



2019. nov. 19. 08:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Természetesen elhiszem, hogy ennél csak jobbak vannak, de rengeteg embernek teljesen megfelel, netezésre.

A legeslegtöbben 90-100 ezerért veszik meg, és otthoni célra bőven megfelel. Nem kellenek ilyen nagy szavak, hogy dísznek van benne... nyilván nem dísznek van benne, hanem használható.

Én is egy 550 ezres céges gépen dolgozok, azután más áttérni az otthoni gépemre, ami fele annyi sem volt, de érdekes, mégis tudok róla most is írni, és nem is érzem egyéb hátrányát. Nem érintős a nagy kijelző, nem világítanak a billentyűzet gombjai, de nyugodtan elhiheted, a netezés ezenkívül pontosan ugyanúgy működik mindkettőn.

2019. dec. 4. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!