Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetek ez ellen Instagramon?

Mit tehetek ez ellen Instagramon?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt veszem észre, hogy a napisztorijaim nézegeti egy teljesen anonim profil. Semmi adat róla:

- 0 bejegyzés

- 0 követő

- 0 követés


Valami értelmezhetetlen cirill betűkkel van a felhasználóneve is és a Google Fordító sem ad ki rám semmilyen értelmes szöveget. Ha viszont letiltom, akkor újra megjelenik egy ilyen és már szörnyen idegesít. Nem hiszem hogy vírus lenne, a barátom és a húgom instagram-sztorijait is nézi. Én arra gondoltam, hogy nem az exem csinálhatja, mivel az ő eredeti insta-profilját tiltottam.


Mit lehetne tenni?


2019. nov. 20. 19:16
 1/3 anonim válasza:
Szerintem sem vírus. Valami betegelméjű kémkedik utánatok. Mondjuk ezzel bűnt nem követ el, hiszen nem zaklat vele. :) Vagy elviseled, vagy annyiszor tiltod, ahányszor megjelenik.
2019. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tedd privátra az accod ha van rá módod
2019. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te is tudod gondolom, hogy privatba lehet tenni a profilod. De akkor nem tudod mutogatni magad az instan mindenkinek, nehez dontes igaz?:)
2019. nov. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!