Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehetek az ellen, hogy...

Mit tehetek az ellen, hogy Instagramon ne lájkoljanak helyettem képeket?

Figyelt kérdés

Először is nem szeretnék veszekedést generáló válaszokat, hogy milyen hülye vagyok stb, mert tudom én is, viszont ez a problémát nem oldja meg.


Szóval..anno letöltöttem egy olyan alkalmazást, aminek az a lényege, hogy ha te lájkolsz mást instán, "coin"-t kapsz, amiket lájkokká válthatsz be, vagyis eldöntheted hány lájkot szeretnél a "pénzedből". Nem használtam már régóta, viszont megvolt az alkalmazás, és mostanában feltűnt, hogy idegenek képeit lájkolja magától az alkalmazás a nevemben.


Na most letöröltem az appot, privát vagyok, mégis fennáll ez a probléma. Mit tehetnék?



2019. júl. 26. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelszóváltoztatás? Nem ismerem ezt a programot, de gondolom úgy működik, hogy elkéri a userneved meg jelszavad, és mások coinjait úgy váltja be, hogy a te nevedben lájkolgat. Nem a telódon lévő program csinálja ezt, hanem van egy szerverük, ahol a jelszavakat tárolják, és onnan lépnek be meg lájkolnak a nevedben. Ugyanígy használták más emberek accountját, amikor te váltottad be a coint.


Ha fontos neked az instagram, akkor kapcsold be a kétfázisú autentikációt: [link]


Kicsit macerás, de ezen túl senki nem lép be a tudtod nélkül.

2019. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Röviden a lényeg újra: változtass jelszót. Ha nem segít, akkor passz, vedd fel a kapcsolatot az instagram helpdeskjével. Hosszú távon meg a saját hülyeségeidet is ki tudod védeni a kétfázisúval.
2019. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megpróbálom!
2019. júl. 26. 21:38
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is segíthet a jelszó változtatás! Remélem sikerül!
2019. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen sikerült!! :))
2019. aug. 2. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!