Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Erre a jelenségre valami...

Erre a jelenségre valami ésszerű megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap óta olyan a kapcsolatom mint a mese,hol van hol nincs.A házban 3 gép csatlakozik a hálózatra de csak nálam csinál olyanokat,hogy random időközönként elmegy a net,olyankor a jobb sarokban a kis monitor ikonon először lesz egy sárga háromszög felkiáltójellel aztán egy piros X...aztán visszajön a net..kb 3-4perc múlva megint ugyanezt eljátsza egymás után 4x utána megint van net....frissítettem a drivert is,újraindítottam a routert is,a gépet is,elindítottam a windows hálózati hibaelhárító akármit is de csak annyit ír ki hogy "a hibaelhárító nem tudta azonosítani a problémát..." de már bosszant,hogy egyik napról a másikra töketlenkedik.Ha rámegyek a kapcsolatokra olyankor azt írja ki,hogy korlátozott vagy hogy egyáltalán nincs...és már kifogytam az ötletekből. =(

2019. nov. 29. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Állíts be magadnak egy belső fix ip-t!
2019. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!