Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger kapcsolatomnál (...

Messenger kapcsolatomnál ( nem ismerős ), hosszú ideig láttam az állapotot. Most miért tűnt el? Vissza tudom csinálni?

Figyelt kérdés

Facebook messenger kapcsolatomnál eltűnt az állapot jelzés, de csak egy embernél. Ezzel a személlyel sokat beszéltem, az üzenetek nem voltak törölve, mert megtartottam “ emlékbe” őket. Szerintetek ha törlöm az üzeneteket, utána látni fogom az állapotát? Ha valakivel az utóbbi időben felvettem a kapcsolatot csak messengeren, mindegyiküknél làtom az àllapotot. Van erre esetleg valamiféle beállítás?


Válaszokat előre is köszönöm!



2019. nov. 30. 20:47
 1/4 anonim válasza:

Van ilyen beállítás, igen.

Vagy kikapcsolta mindenkinél a láthatóságot vagy csak néhány embernél. Ezt a beállítást csak gépen találtam meg eddig, telefonon még nem.

2019. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy gépen van ilyen beállítás, viszont én sem tudom kikapcsolni neki, mivel így nem engedi, hogy nem vagyunk ismerősök.

A barátnőm telefonján mindig kijelzi az illető állapotát. Esetleg valami tanácsod van még, mit lehetne megpróbálni? Nem szívesen törölném az üzeneteket.

2019. nov. 30. 21:47
 3/4 anonim válasza:
Mármint, akinek nem látod az állapotát, ő kapcsolta ki, hogy ne lássátok egymást. Nem tudsz tenni semmit.
2019. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen néha a messengerben, az is lehet h valami bug.

Egyáltalán nem biztos hogy "számodra" ő valahogy "kikapcsolta" magát, mert sokszor van olyan hogy egy idő után valamiért "magától" eltűnik..


Hiába is törölnéd az üzeneteket, mert attól szinte biztosan nem jelenne meg!


Szerintem csak akkor fog megint megjelenni, ha megint küldesz neki valamilyen üzenetet.

Vagy ismerősnek jelölöd..

2019. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!