Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen böngésző ez a Microsoft...

Milyen böngésző ez a Microsoft Edge Beta?

Figyelt kérdés

Láttam már 2 haveromat is azt használni, meg a bátyám is azt használja.

Olyan kékeszöldes ikonja van, azt mondják sokkal jobb mint a Firefox vagy a Chrome. Kevesebb memóriát eszik és gyorsabb is szerintük.

Ez még valami nem kész projekt? Vagy miért csak Béta verziót használnak?



2019. dec. 1. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Windows 10 újdonsága az Edge böngésző volt, ami az Internet Explorert hivatott leváltani, de nem lett nagy szám, eléggé bugos volt.

Úgy határoztak, hogy újra elkészítik az Edge böngészőt, de Chromium alapokon (amit a Google Chrome is használ).


Olvastam már olyat, hogy január közepefelé fog megjelenni a teljes verzió, bár ez változhat, ha új bugot vagy bármit találnak.

Én használtam, tetszett, de amíg béta fázisban van inkább maradok a Firefoxnál, utána veszem fontolóra, hogy váltok-e.

2019. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
Micro$oft, tehát szar.
2019. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondják sokkal jobb mint a Firefox vagy a Chrome. Kevesebb memóriát eszik és gyorsabb is szerintük."


kb. mindenki ezt mondja mindenről, ez marketing


próbáld ki, ha tetszik/valami újra vágysz/stb., aztán majd ahogy érzed, hogy jobb-e vagy sem

2019. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!