Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Otthoni Wi-Fi és USB Stick-es...

Otthoni Wi-Fi és USB Stick-es internet egyidejű használata, egy laptopon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott 1 db laptop, ami fel van csatlakoztatva arra a Wi-Fi-re amire a többi eszköz is a lakásban. Viszont ennek a sávszélessége ingadozik, akár letöltések, játékok, youtube stb. miatt. Tegyük fel, hogy nekem szükségem lenne folyamatos internet kapcsolatra, bármiféle lagg nélkül, és ezt csak USB Stick-es interneten keresztül tudom biztosítani. (Gondolom ezt, másképp, különféle router beállításokkal meg lehet egyszerűbben csinálni, de engem jelenleg kizárólag ez az USB-s megoldás érdekelne.) Viszont megtartanám a "korlátlan" Wi-Fi hálózatot is a többi alacsonyabb priorítású programnak, illetve böngészési célokra.


Szóval a kérdéseim a következők lennének:

Tud-e a laptop kezelni egyszerre 2 db internet előrhetőséget? (Amire fel is van csatlakozva)

Ki tudom-e osztani annak az 1 db programnak/játéknak bárminek, hogy csak és kizárólag az USB-n kapott internetet használja?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2019. dec. 9. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szoftveresen megoldható, de bonyolult és ráadásul a játék nemhiszem, hogy támogatja.
2019. dec. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!