Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lenovo IdeaPad S10-3 gépen...

Lenovo IdeaPad S10-3 gépen nem működik a WLAN, és a kis internetbekapcsoló LED sem világít, amikor be akarom kapcsolni. Csak a vezetékes internet működik rajta. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az eszközkezelőben WLAN-driver problémát ír ki. Frissítettem is a driverjét, és töröltem is, majd újra felraktam, de halott. Nem látja a WIFI hálózatokat. Van egy nagyobb laptopom, amellyel működik a wifi, tehát nem itt van a kutya elásva.

Lehetséges, hogy hardware-s a probléma és a gép wifivel nem használható? (Abból gondolom, hogy nem világít a WLAn-LED sem).



#LenovoIdePadS10-3
2019. dec. 9. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszert használsz? Ha a driver frissítés vagy csere sem oldja meg, próbáld ki, hogy egy Linux live cd-ről, vagy pendrive-ról bootolsz. Ha másik rendszer alatt sem működik, akkor igen, sanszos, hogy hardver hiba.
2019. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Windows 10, 64 bit Enterprise a használt op. rendszer. Elindítottam pen driveról egy javítást, de ugyanazt kaptam vissza, mint a telepítés előtti állapot. Azonban annyit értem el, hogy egy másik oldalról töltöttem le REALTEK wlan drivert, most már bekapcsol a wifi visszajelző led, ám még mindig nem tud kapcsolódni wlanon keresztül.
2019. dec. 9. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!