Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ennyire sokat számít az hogy...

Ennyire sokat számít az hogy ha valaki fent van a facebook-on?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja hogy töröltem magam. És az eredmény megdöbbentő. A volt munkatársaim, haverjaim nagy része mint ha elfelejtett volna. Pedig tudják a telefonszámomat meg meg is tudnának látogatni ha akarnak. De amióta nem vagyok fent mintha nem is léteznék. Születésnapomon is ketten köszöntöttek fel. Ennyire a facebookon alapulna minden? Aki nincs fent azzal ne is foglalkozzanak?
2019. dec. 10. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyen személyek társaságára semmi szükséged.Láthatod mennyit érsz a számukra.Inkább örülj neki hogy így alakult,legalább nem kell látszatbarátságokba felesleges energiát fektetni.Vagy annyival már elégedett lennél ha a facen rádírnának szülinapkor?Ez lenne a barátság?
2019. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te is keresheted ám őket. ;)
2019. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Üdv a valóságban! :D
2019. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

5 éve töröltem. Múlthéten gondoltam csinálok egy új profilt megnézem a régi haverokat, barátnőket. ki hol tart az életben... Ezek olyan emberek, hogy ha véletlenül utcán találkoztok kedvesek, jópofák, érdeklődnek. Semmi bajunk egymással.


Megcsináltam az uj profilom. Bejelöltem kb 30 embert,27 kapásból letörölt/letiltott. Írtam néhány sort, h "pár év után csináltam uj profilt és h tök jó látni" stb elolvasták és válaszra sem méltattak.

Gusztustalanok. A jópofizásnak vége. Sőt, le is köpöm.

2019. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!