Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez mennyire számít cikinek a...

Ez mennyire számít cikinek a mai világban?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és nincs facebookom. Mert nem igazán látom értelmét.

Viszont a telefonszámommal van messengerem,ahol a fontosabb emberekkel beszélek.

Nincs snapchatem sem. Most lett instagramom de ennek sem látom értelmét. Gondolkodtam is rajta,hogy törlöm.

Ti mit gondoltok erről? Mert gondolom ez nem egy megszokott dolog.



2017. júl. 3. 00:52
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Az én szemeben nem számít cikinek, a kortársaid körében viszont nem tudom, hogy mennyire az. Ez gondolom attól is függ, hogy milyen közegbe kerülsz. Nálunk az osztályban senki nem foglalkozott ezzel (idén fejeztem be a középsulit), de a kisebbek, főleg a kilencedikesek eléggé rá voltak/vannak kattanva ezekre a dolgokra, leginkább az Instagramra. Sokszor volt ez náluk központi téma.
2017. júl. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Ezek egyáltalán nem ciki dolgok, amiket felsoroltál.


Nade a gyakorikerdeseken keresni (ön)igazolást valamihez össze-vissza bizonytalankodva - ez viszont már vérciki!

2017. júl. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is 15 éves vagyok, és én is így vagyok ezzel. Annyi különbség van, hogy nekem van facebookbom, de az is csak azért mert szeptemberben megyek 9.-be és a gólyatáborral kapcsolatban az infókat facebookon osztják meg, ezért muszáj volt regisztrálnom, de úgy vagyok vele, hogy jobb volt amíg nem volt.
2017. júl. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én tavaly töröltem magam véglag, értelmetlen az egész. Egyátalán nem ciki, ez a te döntésed. Helyette Vibert használom, úgy is csak a barátnömmel beszélek napi szinten. Most úgy döntött, hogy minél jobban elzárja a profilját/kilétét a fb világától, törölte képeit stb. Messengert használja de csak 1-2 barát miatt. Illetve neki kell a fb Instagram miatt, amit még jobban elítélek, illetve suli miatt is. Aki keres megtalál vagy Viberen, vagy felhív... Kérték páran, hogy regisztráljak újra, de erre semmi esély...


Szerintem amúgy a Facebook tönkre fog menni, úgy mint anno az MSN. És remélem húzza magával az Instát is. Twitter eléggé népszerü kezd lenni, és úgyis jön valami másik, talán értelmesebb oldal a fb helyett, de ez még odébb van.

2017. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
F/17
2017. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sose értettem, hogy miért zavarja az emberek a facebook. Ha akarod, használod ha nem, nem. Ennyi. Az "értelmetlen" pedig szintén nézőpont kérdése. Pontosan arról, és annyi hírt látok, ami engem érdekel. Ráadásul mivel le lehet tiltani a követéseket, számomra érdektelen, semmitmondó tartalommal se kerülök szembe. Azonkívül a facebook messengere által (mivel az egyik legnépszerűbb chat alkalmazás), szinte bármelyik ismerősömmel tarthatom a kapcsolatot. Ott van az ingyenes (videó)hívás is. Mi kell még? A vibernek meg mi köze a facebookhoz? Teljesen más a funkciója. Azt inkább lehetne a messengerhez hasonlítani. És igen, eljön az az idő, amikor már se facebook, se instagram nem lesz. De akkor már viber se lesz...
2017. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
veszélyes a facebook egy fejlődő szervezet számára. De még a felnőttek egy részét is megrontja !
2017. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem ciki. Nekem egyikem sincs a fentiek közűl mert nem tartom értelmét hogy legyen. Aki akar az megkeres e-mailben vagy telefonon.

17/f

2017. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 csabriella válasza:
Miért lenne ez ciki? Ez nem ciki sőt nagy szó. Kevés az olyan fiatal akiknek nincsenek ilyen agybutító alkalmazásaik ! :)
2017. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Igazad van, inkább bekapcsolom az M1-et, meg az RTL Klubot. Sokkal minőségibb tartalom van rajta...
2017. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!