Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért írja ki az Indavideó,...

Miért írja ki az Indavideó, hogy kapcsoljam ki az Adlocker-t, miközben nem is használok AdBlocker alkalmazást? Mit csináljak, hogy ne írja ki?

Figyelt kérdés

Firefox 70.0-t használok. AdBlocker-t nem telepítettem, mert amiket látogatok weboldalakat ott nem zavaróak a hirdetések. Az Indavideó-n az imént akartam megnézni 1 videót, azonban nem tudom megnézni, mert azt írja ki kapcsoljam ki az AdBlocker-t. Azonban van egy kis problémám ezzel: nem használok AdBlocker-t.


Mit csináljak? (Tudom, ne használjak Indavideó, mert xar, de néha kényelmi okok miatt azon szoktam megnézni néhány videót, mert lusta vagyok letöltögetni. Szóval az is érdekelne mit lehet kezdeni ezzel az AdBlocker-üzenettel, hogy ne írja ki.)



2019. dec. 22. 12:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Őszintén, az az oldal, ami arra kér, hogy kapcsolt ki a reklám blokkolót, az felejtős. Nincs gusztusom a felugró 3 ablakhoz, az elindíthatatlan videólejátszókhoz és gyönyörű reklám kerethez a videó körül.


Nem lehet, hogy az inda még mindig flash-t használ, de a böngészők már alapból letiltják? Az inda észreveszi, hogy a letiltott plugin miatt nem tud elindulni a videó, és azt hiszi, reklám blokkoló lőtte le. Tegyél vele egy próbát.

2019. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Normálisan megcsinált weboldalaknál nálam előjön az a felugró ablak, például a The Pirate Bay-nál. (De mivel olyan ritkán látogatom, ezért nem zavar az a fajta reklám.) YouTube-nál is fel-fel jönnek rendszeresen a hirdetések. Az, hogy nem képesek normális reklámokat beszúrni a weboldalukra az LOL. Indavideó elvileg nem használ már Flash-t, simán szoktak menni a videók Flash plugin nélkül.
2019. dec. 22. 12:30
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

A Firefoxban van beépített követés elleni védelem is.

Az oldal címe mellett található egy pajzs ikon, arra kattintva megjelenik egy panel, annak tetején egy kapcsoló - azt kell kikapcsolni:

[link]

2019. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van reklám blokkolóim és nekem se müködnek se Firefox, Chrome, Edge, Internet Explorerbe nincs semmi blokkolom és csak fekete a videó.


Kodi fel van nekem rakva és ott feltelepítettem a Indavideót, és működik reklámok nélkül.

2019. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Fogfájás válasza:
100%

Szia!

Én 3 reklámblokkolót is használok és nem fogom kikapcsolni az ilyen nyomorék oldalak miatt, hogy az arcomba nyomják a sok sz@rt! :D


Nálam két megoldás is bevált Chrome alatt.


1. Ha megnyitottad a videót és előjött ez a csúnya Blokkoltuk a tartalmat bla-bla, akkor nyomsz egy CTRL+SHIFT+I (vizsgálat) kombinációt, majd frissíted az oldal F5-tel. Megvárod amíg újra betölt az oldal és elindul a videó, majd újbol CTRL+SHIFT+I kombinációval vissza térsz az eredeti megjelenítésre és nézed tovább a videót.


2. Ugyanúgy megnyitod a videót és ha előjött ez a csúnya Blokkoltuk a tartalmat bla-bla, akkor nyomsz egy CTRL+SHIFT+I (vizsgálat) kombinációt, majd nyomsz egy CTRL+F kombinációt és ott a keresőbe beírod, hogy "html5video" (idézőjel nélkül írd be!). A legelső találatnál sárgán fogja kiszínezni a találatot, majd közvetlenül mellette lesz egy hosszú link (src=-vel kezdődik), arra jobb egérgombbal kattintasz majd kiválasztod az open in nwe tab opciót és voilá!, elindul a videó.


Én továbbra sem fogom kikapcsolni a reklámblokkolót!

Egyelőre így nekem múködik. Ha van jobb és egyszerűbb megoldás, akkor itt közzé fogom tenni!

Remélem tudtam segíteni! :)

2019. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Reval95 válasza:
100%
Az utolsó hozzászólónak. Nagyon köszönöm, nekem ez működött! Én se vagyok hajlandó csak ezért lekapcsolni, hogy reklámmal tömjön tele. Még egyszer nagyon köszönöm!
2019. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem sikerült megoldani a problémát.


Kikapcsoltam a "pajzsot". De ugyanúgy előjön mindhárom böngészőben, pedig le vannak tiltva + edge-ben nincs is feltelepítve.


A videó embedet sokkal egyszerűbben meg lehet nyitni, mint a forráskódot böngészgetni. f12-vel ctrl+shift+c vagy a nyíl ikonnal beazonosítod a videólejátszót, majd jobb klikk-link megnyitása új ablakban.


De ez nem a megoldás, jó lenne tudni, mi a véreres lótüdőért tilt le az oldal, ha nem blokkoljuk a reklámokat. Mondjuk az indavideo csak a formáját hozza, mindig ilyen szar volt, régebben még tekerni se lehetett a videót meg a hangszabályzó se működött amikor a többi már hd-ban nyomta.

2019. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

#7: Ha van reklámblokkolód (Adblock, uBlock Origin,...), akkor ott is a kivételek közé kell rakni az Indavideó oldalát, vagy saját szűrők közé fel kell venni:

@@forrest.adverticum.net/inapp/user$xmlhttprequest

2019. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
#8: Te barátom, egy zseni vagy
2020. jan. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9

Mivel valószínűleg ott dolgozik, és itt válaszolnak a kérdésekre.

Viszont ettől függetlenül ugyanúgy probléma van a felismeréssel.


Csináltam egy screenshotot is. Tessék, ki van kapcsolva mindkettő, ennek ellenére nem engedi. De, ha ugyanott tartunk, csinálhatok egy videót is, vagy mégis elég ha leírom hogy ki van kapcsolva a követés is és az adblocker is.

[link]

2020. jan. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!