Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok a Messengerbe...

Hogy tudok a Messengerbe belépni?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma gyári visszaállítást csináltam a telefonon. Ezáltal törölve lett minden.

A Vibert sikerült visszatennem, a Messengert is.

Viszont a Messenger nem enged be, pontosabban beenged...

Volt csinálva egy Facebook profilom, Messengerrel együtt, viszont azt nem használtam és törölve is lett. Majd utána csináltam egy Messengert, kizárólag Facebook profil nélkül. Egész eddig azt használtam kb 2 éve mindenkivel, hiba nélkül. De most ahogy visszaállítás történt , nem tudok belépni. Próbáltam azzal az email címmel , amit mindenhez használok, és a telefonszámommal is...

Az emailre azt írja, hogy hibás email cím.. Ezáltal be se enged. Ha pedig a telefonszámommal próbálkozom, akkor a régibe dob be...

Nem vagyok egyáltalán analfabéta az internethez, de az ki fog rajtam. Most mit csináljak?


Szeretném elsődlegesen a régit visszahozni, nem akarok addig újat csinálni. Hisz így csoportból is és a több emberrel való beszélgetés is eltűnt.

(Édesanyámé, de E/1-be könnyebben érti mindenki).


Köszi a segítséget !!



2019. dec. 23. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Igy jár az, aki gondolkodás nélkül variál.

[link]

2019. dec. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Semmi köze a cikknek a kérdéshez...
2019. dec. 24. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ird le értelmesebben, logikusabban mit csináltál, mi történt és mit akarsz csinálni?
2019. dec. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!