Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fiatalok! Mostanában nálatok...

Fiatalok! Mostanában nálatok is "menőbb" lett a facebook, mint a myvip? És ha igen, miért? A myvip ezért majd csődbe mehet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 22:30
1 2
 11/15 anonim válasza:

Én régóta facebookozok, a myvip teli van nyomorékokkal, körlevelekkel, "myvipcelebekkel". Nagyon nagyon unalmas már, és szánalmas. A facebook az jobb, mert ugye tudod privatizálni a cuccokat, nem irja ki, hogy ki kit néz meg, beszélgethetsz a facebookozó barátokka, játszhatsz és körlevelet sem kapsz, meg zaklató jellegű "hellósziatetszel" tipusú leveleket a HarcZosoktól :D

Csak sajnos a sok nyomorék a myvipről átment a fb-re -.-"

De legalább ez jobb :D

2010. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sztem az összes ilyen oldal felesleges (nagyon esetleg ha csaj/pasi után akarsz nézni, de ezt is meg lehet oldani máshogy).


Alkalmi ismerősök, stb.

Aki fontos, annak ugyis tudod msn-, emailcímét, szal totál szükségtelen.

2010. júl. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mert halálosan egyszerű a felülete, a myVIP kezdőlapja meg egy nagy összevisszaság. Sokkal kellemesebb használni, nemzetközi és a remek üzenőfala miatt tényleg arra szolgál amire eredetileg kitalálták ezeket az oldalakat. Rengeteg oldal van amit szívesen követek, ezért is szoktam sűrűn felnézni rá. Semmi sem motivál arra, hogy iwiwre/myvipre felmenjek.


A 11 éves kockának meg: hidd el, nem értesz a "gépekhez"!

2010. júl. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, a Rajvip csődbe mehet, már egy kalap sz*rt sem ér, a Facebook lekörözte.
2010. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

utálom a myvipet!!! egy rakás szar az egész , semmit sem ér ,de a legjobban azt utálom hogy látják hogy kinek néztem meg az adatlapját ezen kívül extra lassú és alig tudok rajta kiigazodni nem úgy mint a facebookkal.

Az iwiw még egész türhető felnőtteknek tökéletes.

2011. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!