Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerinted mennyi az esély...

Szerinted mennyi az esély arra hogy az illető "tréfált" meg aki később ok nélkül letiltott?! Többi lent.

Figyelt kérdés
Karácsony előtt történt velem az eset. Közösségi oldalon valaki regisztrált a kedvenc celebem / sztárom nevében , és iroatott nekem. Rögtön tudtam hogy kamuprofil és valaki hü*ye csinálta ezért jelentettem a hamis profilt amit letöröltek. Azóta sokat gondolkoztam ki lehet ez a beteg ember aki irogatott nekem álnéven/más nevében. Hirtelen eszembe jutott hogy van egy távoli családtagom, akivel nem vagyok jóban de nem is veszekszünk levegőnek nézem de tudom hogy utál, az esetet követően az említett családtag minden ok nélkül letiltott engem a közösségi oldalon pedig semmit nem csinálok néha megnézem a profilját ennyi de elvileg nem tudhatja... Tehát az ominózus esetre követő kb.: 2-3 napra letiltott a kedves távoli rokonom. Szerinted mennyi az esély rá hogy ő szórakozott "tréfált" meg? Tudom úgysem tudnám bebizonyítani, de kiváncsi vagyok mások véleményére!
2020. jan. 6. 02:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Az ünnep előtt most párszor megnéztem az említett rokon profilját mert jött a karácsony, családi összejövetel stb... Egyébként van úgy hogy 1 évig rá sem keresek.
2020. jan. 6. 02:21
 2/2 anonim ***** válasza:
2020. jan. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!