Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramnál, hogyan kell...

Instagramnál, hogyan kell túljutni ha 18+ tartalom miatt nem engedi megnézni a profilt?

Figyelt kérdés

pusztán ennyit mutat, de lehetőséget nem ad:


[link]



2020. jan. 8. 22:21
 1/4 anonim válasza:

Nyilván azért, mert regisztrációkor a születési dátumod úgy állítottad be, hogy még nem töltötted be a 18-at, így az addig nem lesz számodra elérhető.

Hacsak nem csinálsz egy olyan profilt, hogy mondjuk születési dátumod nem 2003, hanem pl 2000, vagy 1999...

Akkor elvileg azonnal elérhetővé kell, hogy váljon.

2020. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na de akkor miért kérdést tesz fel ez így logikátlan, már nem tudom mit adtam meg, szerintem nem is kellett de ha igen tuti valami kamut írtam be de arra azért figyeltem, hogy ne 18 alatt legyen
2020. jan. 8. 23:05
 3/4 anonim válasza:

Az a baj hogy nem tudsz rákeresni az instán a regisztrációkor megadott dátumra!

Egy próbát megér azért, csinálj egy új profilt, de 1998-as dátummal, hónap/nap maradhat változatlanul, csak az évszám legyen más!

És nézd meg, mit tapasztalsz!

2020. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy új profilt állítsd az évszámot ott 1820 ra akkor hátha beenged.
2020. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!