Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok elérni linkkel egy...

Hogy tudok elérni linkkel egy webtárhelyre feltöltött fájlt?

Figyelt kérdés

Van egy webtárhelyem, ahhoz egy domainom. Oda feltöltöttem egy fájlt, de az istenért se akarja megnyitni a "domainom.hu/fájlneve.php" linkkel az adott fájlt. Ötletem sincs, mi lehet a bibi, az egész DirectAdmint átnéztem már tüzetesen, de nem leltem meg a választ.


Valakinek van valami ötlete?


2020. jan. 9. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az általad leírt url csak akkor működik, ha a pdf fájl a gyökérkönyvtárban van és a gyökérkönyvtár publikus
2020. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyökérkönyvtárban van, ami publikus, tehát akkor igazából nem kéne, hogy gondja legyen, de van... :/
2020. jan. 9. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Most csak én nem értem, hogy egy file-t akarsz letölteni, vagy egy php oldalt futtatni?
2020. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Php fájlt megnyitni.
2020. jan. 9. 21:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Írd már le értelmesen bmeg, hogy mit jelent az, hogy megnyitni.

Futtatni, vagy megnézni a kódot?

2020. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Stílusból visszább, ha kérhetem.


Igen, lefuttatni, ha jobban tetszik így. :)

2020. jan. 9. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, így 2 órával később, már majdnem eljutottunk odáig, mintha értelmesen kérdeztél volna.

Már csak azt meséld el mit jelent az, hogy "az istenért se akarja megnyitni"? Mi történik? Minek kéne történnie? Mi van a php file-ban?

2020. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!