Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez normális dolog? A telefonom...

Ez normális dolog? A telefonomon hirtelenjében egyáltalán nem tudom elérni a 4g-t, sot a 3 át sem, csak egy kis e betű van ott.

Figyelt kérdés
Elképesztő lassú lett a net (korlátlan) és a Telenor applikáció is meghalt. Mással is így van ez most? A telefont is már ujrainditottam es Szandán tartózkodom.
2019. nov. 28. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs a környéken 4G és 3G csak Edge.
2019. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De van, napi szinten használom itt a 4g-t több órán át. Szó szerint az egyik percről a másikra történt. Hirtelen elvette a 4g-t és az E betű volt már ott.
2019. nov. 28. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor pl. hálózati hiba...?
2019. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Okéé... Már minden hülyeséget megpróbáltam, szmkartya slotot is cseréltem, 1000x újraindítottam és inkább nekiálltam keresni a garancia papírt, mert biztos voltam benne, hogy ez a telefon bizony elszarodott. Közben eszembe jutott, hogy mielőtt a penzemert kapkodnek felhívom az ügyfélszolgálatot. 5 perc várakozás es 5-6 perc beszélgetés után kiderült, hogy már érkezett pár ehhez hasonló bejelentés Szolnok és környékéről.

Szóóóval!

Aki Telenoros és Szolnok vagy környékén lakik/tartózkodik, annak nem az előfizetésével se nem a telefonjával nincs gond, egyszerűen valamelyik rádió torony/tornyok hibásodtak meg.

2019. nov. 28. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!