Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bátyám "letiltott" a netről....

Bátyám "letiltott" a netről. Mit tudok csinálni? Hogy tudnám használni továbbra is?

Figyelt kérdés

Elég sokan használjuk itthon a netet (én + 2 bátyám, anyu, apu). Rengetegszer annyira terheltük, hogy már senkinek nem ment (torrenttel). Aztán bátyáim kitalálták, hogy csak éjfél után torrentezzen mindenki, ne napközben halasszuk a netet, nekik is kell a jó sebesség, meg anyunak is ha itthonról dolgozik.


Pénteken délután anyu nem volt itthon, gondoltam hogy gyors leszedek egy filmet ami 14 GB.

Valahogy a fiatalabb bátyám rájött, és azóta nem megy a net sem a gépemen, sem a telefonomon.

Gépen kint az a netes ikon, de benne van egy sárga háromszög hogy nincs internet elérés, telefonon ugyan az, csatlakozik a wifire de nem megy a net.



Anyunak szóltam, de azt mondta minek húztam nappal, nem tud mit csinálni, a bátyáimnak nem tud már parancsolni, meg amúgy is mióta szolgáltató lett váltva és gyorsabb net van a bátyám fizeti.


Velük hiába beszélek, azt mondták nem engednek vissza.



2020. jan. 12. 11:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még végighallgatni sem akarnak? Ajánld fel, hogy valamennyit belefizetsz a netbe, de akkor ne tiltsák le az eszközeidet. De szerintem a legjobb megoldás (amennyiben van házban is normális térerő), ha megbeszéled anyuddal és apuddal, hogy kössetek szerződést korlátlan mobilnetre. Így vagy a telóról tudod USB kábellel megosztani a korlátlan mobilinternetedet, vagy egy kis USB modembe beleteszitek, és akkor gépre csatlakoztatjátok. Egy 4G sokkal jobb, ha van jó térerő.
2020. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jó, hogy lepontozzátok az egyetlen választ, ami nem arról szól, hogy "vegyélsajátpénzbőlnetet'.. elég sokan szakértőnek képzelik magukat, mert volt heti 1 infójuk.
2020. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!