Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenoros stick nem kapcsolódi...

Telenoros stick nem kapcsolódik az internethez, mi lehet a próbléma?

Figyelt kérdés

Előre meg szeretném köszönni a segítséget!


A gond az,hogy az előző laptopom feladta a szolgálatot és így vettem egy másikat ugyan olyan márka csak valamivel "fiatalabb".

Az előzővel nem voltak ilyen gondjaim soha. Szépen telepítette magának ami kell és működött a stick úgy ahogy kell.

Ez is azt tette,be is jön a ful hálozat de mikor kapcsolódni akarok pár másodperc után azt írja ki,hogy "ujra tárcsázás" és nem kapcsolódik.

A kàrtyával nincs gond mert van internet előfizetésem és minden rendben van vele.

De akkor mi lehet a probléma.

Talán valami beállítások kellenének amit kézzel kellene elvégezni,vagy mi?

Én már kifogytam az ötletekből de nagyon nagy szükségem lenne a netre itthon.

Sajnos itt nekünk még nincs semmiféle lefedetség és egyenlőre csak így tudjuk megoldani ezt a hiányosságot.


Ja és mégvalami!

Néha azt csinálja mikor probálgatom,hogy a hálózat ami egyébként "EDGE 3G" megváltózik és azt írja ki,hogy "WCDM" és ên ezt azt sem tudom,hogy mi az :(


Nagyon szépen megkérem,hogy ha valaki már át ment ezeken, vagy ért hozzá akkor segítsen.


Mégegyszer nagyon köszönöm!



2016. okt. 6. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan operációs rendszer mint a régi laptopon?


Telepítetted a usb stick driverét?

Telenor oldalán nincs frissebb?

2016. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!