Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen lassú a letöltés?

Miért ilyen lassú a letöltés?

Figyelt kérdés
Mindig amikor letöltök valamit a letöltési sebesség 1 MB körül mozog és nem megy feljebb 1,5-nél. Vezetékes netem van és elvileg 500 Megás a netem. Miért lehet ilyen lassú? Esetleg van valami korlátozás a windowson belül amit nem tudok? Nem igazán értek hozzá, de minden ismerősömnek gyorsabb, még annak is akinek rosszabb a nete.

2020. jan. 17. 14:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ha rajtam múlna, már nem élnének
2020. jan. 17. 15:28
 12/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem a csomagomat és azt írják, hogy garantált 300 Mbps letöltési sebesség, ehhez képest a teszt 3 Mbps-et ír. EZ IGEN TELEKOM így tovább mocsok cég
2020. jan. 17. 15:35
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha a garantált minimum alatt van a letöltés, és ez a szolgáltató hibájából ered, akkor kötelesek megoldani a problémát.

Vagyis meg fogják oldani. Olyan nincs nem mennek ki vagy nem foglalkoznak vele.

Csinálsz a speed tesztről print screen-t, aztán kezedben a bizonyíték hogy bőven a garantált alatt vagy.


Egyébként megnéztem, a garantált minimum letöltés Telekom 500-as csomag esetén 15Mbit/s azaz 1,8MB másodpercenként.

2020. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!