Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki átvert Facebook-on...

Ha valaki átvert Facebook-on mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Üzleteltem Facebook Marketplace-en valakivel. előre utaltam az összeget, megbeszélés után bankszámlára és azóta nem jelentkezett az illető és persze nem is küldte az árut. Ha feljelentést teszek a rendőrségen az gondolom sok sok eredményre vezetne. A bankszámlaszámon kívül csak egy nevet tudok, ami lehet nem is valódi. Tudom, hogy nem kellet volna előre utalni, de eddig még nem volt bajom ebből, eddig... Mit tudnék lépni, hogy visszakapjam valahogy a pénzem? Van erre esély?

2020. febr. 24. 08:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

A név elvileg mindegy ha online utalsz. Beírhatod akár azt is hogy Miki Egér, úgy is meg fogja kapni a pénzt a, bankszámlaszám a lényeg.


Facebookon hogyan lehet jelenteni a csalót?

2020. febr. 24. 18:42
 12/12 anonim válasza:
Nem mentél rendőrségre végül?
2021. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!