Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Battlenetes accomat hogy...

Battlenetes accomat hogy tudom visszaszerezni?

Figyelt kérdés
B.netes accauntomra nem enged be, próbáltam jelszót kérni, de aztirja hogy ezen az emailcimen nincs accaunt, viszont az emailcimemen ott vannak a vásárlások amit a bneten keszetül vettem az accomra meg maga a regisztráció is.Mikor kérnék erre az emailcimemre jelszó emlékeztetőt aztirja not accaunt. telefonszámra is azt irja, Hogy tudom vissza szerezni? Emailomon ott van a vásárlás illetve régen hogy csináltam az accauntot. Nemértem.
2020. febr. 24. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj a supportnak és mutass be egy fényképes igazolványt ami igazolja, hogy te vagy az akinek az adatai meg vannak adva a fiókban (azt megváltoztatni csak úgy nem lehet). Ha az adatok egyeznek, visszaadják a fiókod.
2020. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Supporttal vedd fel mindenféleképpen a kapcsolatot, én már szereztem így vissza RIOT accountom, amikor valahogy ellopták. Valahogyan leváltották az e-mailem, pedig nem fértek hozzá. RIOT elismerte, hogy az ő hibájuk volt, azóta foltozták a hibát. Küldtem pár nyugtát a skin vásárlásaimról, a bankkártyám pár számjegyét és a személyimről egy képet és 30 percen belül visszakaptam mindent. Persze közölték, hogy ez volt az utolsó eset hogy segíthettek, a következő ilyennél véglegesen tiltják a felhasználóm.
2020. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!