Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A telefonomat meg a számitogép...

A telefonomat meg a számitogépemet leblokkolta a gyk, mert az unokaocsém szorakozott és letiltották, ezért nem tudom használni, hogy lehet helyre állitani?

Figyelt kérdés

Nem ugyanazt a fiokot használom, mint Ö.

Ugyanez volt tavaly,akkor egy számitogépes ember állitott valamit a gépen!


2020. febr. 28. 23:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%
Hívd a számítógépes embert ismét.
2020. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Elvileg, de csak elvileg, ip alapján tilt ilyenkor. Mivel 1 ipről ment a tiltás meg a te fiókod ezért téged is tilt.

Változtasd meg az ip címedet (többnyire router újra indítás során is működni kellene, legalábbis nekem párszor bejött)

Ha nem működik szólj megint neki.

2020. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
És a telefonrol hogy lehet?
2020. febr. 28. 23:52
 4/27 A kérdező kommentje:

1

Ment a piros

2020. febr. 28. 23:54
 5/27 A kérdező kommentje:

"Ha nem működik szólj megint neki."


Mielott még egyszer valaki megérdezi, nem azért irtam kérdésben,mert van még az ember!

2020. febr. 28. 23:56
 6/27 anonim ***** válasza:
Telón akkor addig mobilnetről told a GYK-t ideiglenesen. Így (ha a tiltás valóban ip-alapú) elkerülheted a tiltást. Nem forgalmaz sok adatot ez az oldal amúgy, nem kell aggódni.
2020. febr. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
DE TELON IS MEGY A TILTÁS MOBILNETTEL IS.
2020. febr. 29. 03:37
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Ne kiabálj hülyegyerek, inkább köszönd meg, hogy segíteni próbálnak neked!!
2020. febr. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ez a kis kirohanás elég volt arra, hogy kiderüljön a tiltás mikéntje. Szóval neked a fiókodat tiltották le, nem IP-cím alapján kaptál tiltást. Hogy honnan gondolom ezt? Hát, mobilnetről is próbálkoztál, ami teljesen más hálózat, azaz teljesen más az IP is.

Nem lehet, hogy az unokaöcséd a te fiókoddal szórakozott?

Vagy, ha már itt tartunk, te hogy érted ezt a blokkolást? Nem tudsz belépni a fiókba, vagy meg sem tudja nyitni a GYK weboldalt sem a gép, sem a telefon?

2020. febr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

8 neked is járt a piros ne aggodj


9 A mondatos elsö része fikcio


Amugy ha egy nagyon nagyon kicsit gondolkodnátok, láthatnátok, hogy mivel a gykn irok nem Én vagyok tiltva, csak a szomszédba járok netezni, mivel az enyém tiltva van!


Nem tudom hogy lehet leszedni a tiltást!

2020. febr. 29. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!